Jak to działa?
Podstawowe informacje o działaniu kart BeFree-Mobile
Co to jest karta BeFree-Mobile?
Karta BeFree-Mobile to standardowa karta SIM rozliczana pre-paid, działająca w każdym telefonie komórkowym, który nie posiada SIM-LOCKA. Umożliwia kilkukrotne obniżenie cen za połączenia w roamingu na całym Świecie!
Jak zacząć korzystać z BeFree-Mobile?
Jeśli już otrzymałeś kartę SIM BeFree-Mobile, wystarczy ją jedynie aktywować w telefonie, który nie posiada blokady sim-lock. Po włączeniu telefonu, wybierz odpowiedni profil, a następnie zaczekaj na aktywację karty. Jeśli SMS z Twoim nowym numerem w BeFree-Mobile nie dotarł, możesz sprawdzić swój numer używając krótkiego kodu: *133#. Od tego momentu możesz cieszyć się najtańszymi połączeniami roamingowymi na świecie!
Jeśli jeszcze nie posiadasz karty, zapraszamy do naszego sklepu.
Dlaczego w BeFree-Mobile rozmowy są tak tanie?
Na niskie ceny wpływ ma przede wszystkim zastosowanie autorskich rozwiązań telekomunikacyjnych, a także bardzo dobre umowy międzyoperatorskie. Do zwykłej telefonii komórkowej dodaliśmy zupełnie nową jakość, dzięki której podczas procesu nawiązywania połączenia, nasz system szuka dla rozmowy najlepszego operatora, przez którego będzie ona kierowana. Nawiązywanie połączenia trwa średnio zaledwie około 5 sekund dłużej niż podczas korzystania z oferty tradycyjnego operatora komórkowego.
Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim znacznie niższy koszt rozmowy, a także najlepszą jej jakość, gdyż to właśnie jakość jest dla nas najważniejsza. Zawsze dbamy o to, by Twoja rozmowa przekazywana była najlepszymi i najbardziej wydajnymi łączami telekomunikacyjnymi dostępnymi w tym momencie, gdy dzwonisz! Sprawdź koszty połączeń przy pomocy kalkulatora.