Często Zadawane Pytania
Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Co to jest karta BeFree-Mobile?
Karta BeFree-Mobile to standardowa karta SIM rozliczana pre-paid, działająca w każdym telefonie komórkowym, który nie posiada SIM-LOCKA. Umożliwia kilkukrotne obniżenie cen za połączenia w roamingu na całym Świecie!
Co umożliwia karta BeFree-Mobile?
BeFree-Mobile umożliwia wykonanie połączenia po najniższych możliwych stawkach ze wszystkich zakątków świata! Przykładowe ceny za minutę połączenia GSM z telefonu komórkowego to: tylko 0,49$ z Egiptu, Rosji, czy też Tunezji. Szczegółowy cennik jest dostępny na stronie z ofertą.
Gdzie mogę sprawdzić swój billing?
Billing połączeń dostępny jest w Panelu Klienta pod adresem http://befree-mobile.com/user. Aby się zalogować, należy podać numer telefonu (jeśli nie znasz numeru, użyj krótkiego kodu: *133#) oraz PIN nadrukowany na plastikowej karcie, z której wyłamałeś Twoją kartę SIM. Jeśli nie możesz znaleźć numeru PIN, skontaktuj się z nami http://befree-mobile.com/page/contact
Jak długo będe czekał na dostawę?
BeFree-Mobile posiada centra logistyczne w kilku miejscach na świecie. Czas oczekiwania waha się od 2-5 dni roboczych, w zależności od lokalizacji.
Jak mogę on-line doładować swoją kartę?
Panel doładowań dostępny jest pod adresem http://befree-mobile.com/index/topups. Możesz doładować poprzez niego jedną lub wiele kart naraz. Aby doładować konto, należy podać numer telefonu - jeśli nie znasz numeru, użyj krótkiego kodu: *133#.
Jakimi numerami dysponuje operator BeFree-Mobile?

Ile kosztuje połączenie do sieci BeFree-Mobile?
W obecnej chwili operator przydziela brytyjskie numery komórkowe. Koszt połączenia z Polski na numer w sieci BeFree-Mobile jest więc równy kosztowi połączenia na brytyjski telefon komórkowy i różni się w zależności od posiadanego planu taryfikacyjnego. Koszty połączeń na numery BeFree-Mobile zaczynają się już od 0,49zł.
Gdzie mogę sprawdzić ceny połączeń i Internetu?
Szczegółowy cennik jest dostępny na stronie z ofertą.
Dlaczego w BeFree-Mobile rozmowy są tak tanie?
Na niskie ceny wpływ ma przede wszystkim zastosowanie autorskich rozwiązań telekomunikacyjnych, a także bardzo dobre umowy międzyoperatorskie. Do zwykłej telefonii komórkowej dodaliśmy zupełnie nową jakość, dzięki której podczas procesu nawiązywania połączenia, nasz system szuka dla rozmowy najlepszego operatora, przez którego będzie ona kierowana. Nawiązywanie połączenia trwa średnio zaledwie około 5 sekund dłużej niż podczas korzystania z oferty tradycyjnego operatora komórkowego.
Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim znacznie niższy koszt rozmowy, a także najlepszą jej jakość, gdyż to właśnie jakość jest dla nas najważniejsza. Zawsze dbamy o to, by Twoja rozmowa przekazywana była najlepszymi i najbardziej wydajnymi łączami telekomunikacyjnymi dostępnymi w tym momencie, gdy dzwonisz! Sprawdź koszty połączeń przy pomocy kalkulatora.
To rewelacyjne! Jak zacząć korzystać z BeFree-Mobile?
Jeśli już otrzymałeś kartę SIM BeFree-Mobile, wystarczy ją jedynie aktywować w telefonie, który nie posiada blokady sim-lock. Po włączeniu telefonu, wybierz odpowiedni profil, a następnie zaczekaj na aktywację karty. Jeśli SMS z Twoim nowym numerem w BeFree-Mobile nie dotarł, możesz sprawdzić swój numer używając krótkiego kodu: *133#. Od tego momentu możesz cieszyć się najtańszymi połączeniami roamingowymi na świecie!
Gdzie można zdobyć kartę BeFree-Mobile?
Kartę można kupić u lokalnego dystrybutora lub zamówić online! Karty wysyłamy je do wszystkich zakątków świata! :-) Aby otrzymać kartę nie musisz się nawet rejestrować! Wystarczy od razu złożyć zamówienie na stronie http://befree-mobile.com/shop , dokonać zapłaty za kartę z wybranym doładowaniem oraz wysyłkę. Obsługujemy płatności za pomocą kart kredytowych VISA, MASTERCARD, JBC, AMERICAN EXPRESS, MONEYBOOKERS oraz lokalnych metod płatności dostępnych na poszczególnych rynkach. Więcej szczegółów jak zdobyć kartę dostępnych jest na stronie: http://befree-mobile.com/page/how-it-works
Jak mogę sprawdzić stan konta z mojego telefonu?
W zależności od startera jaki zakupisz , Twoja karta będzie już doładowana pewną kwotą tuż po aktywacji. Aby sprawdzić stan konta, wystarczy, iż z klawiatury swojego telefonu wybierzesz numer *187# i zatwierdzisz go zieloną słuchawką. Po chwili otrzymasz wiadomość o stanie swojego konta.
Jak mogę doładować moją kartę?
Kartę możesz doładować bezpośrednio z głównej strony wpisując swój numer telefonu, a następnie wybierając kwotę doładowania. Kartę można takze doładować po zalogowaniu się do panelu klienta lub wykorzystując kod doładowujący. Pamiętaj o doładowaniu swojego konta przed wyjazdem lub o zakupieniu kodu doładowującego!
Skoro BeFree-Mobile jest firmą z USA, to czy wystawiacie faktury VAT?
Wystawiamy faktury (Invoice) automatycznie po każdym zamówieniu. Są dostępne do pobrania kilka minut po zaksięgowaniu płatności. Każda firma na Świecie może ją zaksięgować, tak jak każdą inną fakturę z USA.
Masz więcej pytań?
Napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego na stronie: KONTAKT. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania!
Sklep
Zapraszamy do naszego sklepu pod adresem http://befree-mobile.com/shop!